SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

40 Uliczny Bieg Przymorski

Informujemy, że w sobotę 23 września 2017 r.  o godz. 10:00 odbędzie się 40 Uliczny Bieg Przymorski o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla nr 1 "Przymorze- Śląska" organizowany przez Klub "Maciuś I".

Szkoły, które zdobędą trzy pierwsze miejsca w ogólnej punktacji otrzymają Puchary Przewodniczącego  Rady  "Przymorze- Śląska".

Zawodnicy, którzy zajmą miejsca od I do III otrzymają statuetki, nagrody i dyplomy. Zawodnicy, którzy zajmą miejsca od IV do VIII otrzymają słodycze.

W każdym z roczników daną szkołę będzie reprezentować 8-u najlepszych zawodników tj. 8 dziewczynek i 8 chłopców wybranych przez nauczycieli wf.

W imprezie będą brali udział uczniowie klas "0"- 7. Oddzielnie będą startowały dziewczynki i oddzielnie chłopcy.

Bieg odbędzie się bez względu na pogodę.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej biegowej imprezie.