ŚWIETLICA

Nauczyciele świetlicy w roku szkolnym 2017/2018

Dorota Jarzembińska
Klaudyna Słodkowska
Magdalena Pawłowska
Joanna Błażyńska – Szymkowiak
Jagoda Ladach
Karolina Kulińska
Monika Naczk
Magdalena Jakubowska
Anna Ekman
Magdalena Niemiec 
Anna Danowska
Łukasz Łukaszewski
Michał Wojnowski
Bartosz Bławat 
Aneta Wawrzycka

Z WIZYTĄ W PAPUGARNII

25 lutego 2017 r. wychowankowie świetlicy klas pierwszych udali się w niezwykłą podróż do gdańskiej Papugarnii. Wśród kilkudziesięciu różnych papug, które można oglądać w tym niesamowitym miejscu, na dzieciach największe wrażenie zrobiły ogromne Ary oraz przepiękny Kakadu.

Czytaj więcej...

KARNAWAŁ W ŚWIETLICY

Luty był czasem karnawału w świetlicy szkolnej. Podczas zajęć dzieci tworzyły maski, dekorując je przeróżnymi materiałami takimi jak : bibuła, cekiny, kamyczki, brokat i wiele innych.  Wszystko po to, by założyć je podczas balu karnawałowego, który odbył się w świetlicy szkolnej  23 lutego. W zabawie dla uczniów klas 0-3  nie zabrakło starych hitów, do których dzieci wraz z opiekunami świetlicy wykonywały znane każdemu ruchy taneczne.

Czytaj więcej...

Grudzień w świetlicy szkolnej

Rozpoczęliśmy właśnie Nowy Rok, więc czas na podsumowanie tego, co działo się przez ostatni miesiąc w szkolnej świetlicy.

Grudniowe atrakcje  rozpoczęliśmy od zabawy mikołajkowej, która odbyła się 5 grudnia.

Czytaj więcej...

Jesień w świetlicy szkolnej

Czas pędzi nieubłaganie. Dopiero co słyszeliśmy pierwszy tego roku dzwonek na lekcje, a już zaczął się listopad i jesień rozkwitła w pełni. Zatem czas na małe podsumowanie dwumiesięcznych działań w naszej świetlicy.

Czytaj więcej...