SPORT

Podsumowanie Rowerowego Maja

Miło nam poinformować, że nasza szkoła zajęła I miejsce wśród średnich szkół w kampanii promującej zdrowy styl życia oraz komunikację rowerową, pt.: „Rowerowy Maj”.

Przez cały miesiąc uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły dojeżdżali do szkoły na rowerach, hulajnogach i rolkach. Pozytywne emocje i porcja endorfin towarzyszyły wszystkim przez cały aktywnie rozpoczęty dzień oraz kształtowały pozytywne nawyki na następne lata.

W nagrodę nasza szkoła otrzymała bon na kwotę 20 000. Klasa II D została natomiast najbardziej rowerową klasą w szkole i jedną z najaktywniejszych w mieście. Nagrody dla szkoły i uczniów zostały wręczone przez Prezydenta Miasta Gdańska Pana Pawła Adamowicza podczas rowerowego festynu w sobotę 10 czerwca, który odbywał się w Parku Regana.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji i pomogli nam zdobyć tę wartościową nagrodę.

 

Koordynatorem akcji w szkole była P. Magdalena Jakubowska

Zdjęcia