RADA RODZICÓW rr.sp79@wp.pl

Posiedzenie Przedstawicieli Rad Oddziałowych

Prezydium Rady Rodziców działające w SP nr 79 zaprasza Przedstawicieli Rad Oddziałowych na posiedzenie w dniu 2018-02-22 (czwartek) w siedzibie szkoły o  godzinie 17:30 w szkolnej stołówce.

Jeśli potrafisz tworzyć strony WWW możesz pomóc Radzie Rodziców naszej szkoły!

Szukamy kreatywnej osoby, która podjęłaby się zadania utworzenia nowej strony internetowej naszej Rady Rodziców. Chcielibyśmy w sposób czytelny przekazywać Rodzicom informacje o naszych działaniach. Ze swej strony oferujemy pomoc w przygotowaniu materiałów i treści.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

lub pozostawić swój kontakt w Sekretariacie Szkoły.

Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia 2018. Z góry dziękujemy za zaangażowanie!

Jestem widoczny i bezpieczny

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców działającej przy naszej szkole za ufundowanie naszym uczniom znaczków odblaskowych z logo szkoły. Dzięki temu będą bardziej widoczni i bezpieczni.