OBIADY

Informacja o obiadach

Drodzy Rodzice.
W związku z awarią sieci wodociągowej w kuchni, we wtorek 20 lutego 2018r. uczniowie w ramach obiadu otrzymają suchy prowiant. Prosimy zatem o zaopatrzenie dzieci w dodatkowe kanapki i napoje.

Bardzo przepraszamy za niedogodności.

Awaria jest niezależna od nas. Sprawą zajmuje się Saur Neptun Gdańsk.

Opłaty za obiady i podwieczorki

Opłata za obiady w lutym:

13 x 3,50 = 45,50 zł

Opłata za podwieczorki (dla dzieci zadeklarowanych)

13 x 1 zł = 13 zł

8:00 - 8:30 przyjmowanie dostaw

8:30 - 11:00 przyjmowanie interesantów

11:00 - 13:00 obiad

13:00 - 15:00 praca biurowa

15:00 - 16:00 wydawanie podwieczorków

Regulamin stołówki szkolnej - tutaj

Szkoła bierze udział w programie "jeMY zdrowo".

Mogą Państwo sprawdzić jadłospis stołówki za pomocą strony internetowej www.jemyzdrowo.edu.pl lub bezpłatnej aplikacji(do pobrania na stronie programu).

Szanowni rodzice, kochani uczniowie.

Od 20 października 2014r. wydawanie posiłków odbywa się w wyremontowanej kuchni i stołówce. Zdjęcia

Koszt jednego posiłku dla uczniów wynosi 3,50 zł.

W roku szkolnym 2016/2017 wydawanie obiadów rozpoczynamy OD 5 WRZEŚNIA.

Zgłoszenia na posiłki przyjmuje pani intendentka.

Dzieci zgłoszone u intendentki do 2 września będą mogły chodzić na obiady od 5 września, dzieci zgłoszone od 5 września rozpoczną od następnego dnia po dacie zapisu (np. zgłoszenie złożone u pani intendentki 5 września - dziecko będzie mogło przyjść na obiad 6 września).

Termin płatności za obiady: do 10 dnia każdego miesiąca -  przelewem na konto lub w wybranych oddziałach banku(bez prowizji).

NIE MA MOŻLIWOŚCI DOKONYWANIA WPŁAT U INTENDENTKI.

Wykaz placówek Banku PEKAO S.A., w których wpłaty przyjmowane są bez opłat i prowizji - tutaj

Nr konta:

Bank Pekao S.A. 91 1240 1268 1111 0010 3841 5604

W tytule wpłaty należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę i za jaki miesiąc jest opłata.

BARDZO PROSIMY O WPŁACANIE KWOT PODANYCH PRZEZ PANIĄ INTENDENTKĘ, NIE ZAOKRĄGLANIE (NAWET O 1 GROSZ).

NIEOBECNOŚĆ DZIECKA NA OBIEDZIE NALEŻY ZGŁOSIĆ OSOBIŚCIE LUB TELEFONICZNIE NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 9.00 DANEGO DNIA TEL.58 553 12 60 WEW.30

ZGŁOSZENIA DOKONANE W PÓŹNIEJSZYCH GODZINACH BĘDĄ UWZGLĘDNIANE OD NASTĘPNEGO DNIA.

W PRZYPADKU ZALEGŁOŚCI W OPŁATACH ZA OBIADY DZIECKO OD NOWEGO MIESIĄCA NIE BĘDZIE MOGŁO KORZYSTAĆ ZE STOŁÓWKI, DO MOMENTU UREGULOWANIA ZALEGŁOŚCI.

Zwroty za niewykorzystane obiady dokonywane są w następnym miesiącu na podstawie zgłoszonych rezygnacji.

Smacznego.