NAUCZYCIELE

Grono pedagogiczne naszej szkoły 2016/2017

Michał Zapolski - Downar - dyrektor szkoły

Paulina Promińska - wicedyrektor szkoły

Sławomir Stankiewicz - wicedyrektor szkoły, wychowawca klasy VIB

 

0A – Katarzyna Rymarowicz - wychowawca, nauczyciel wychowania przedszkolnego

0B – Katarzyna Kieloch - wychowawca, nauczyciel wychowania przedszkolnego

0C – Agnieszka Kaczmarczyk - wychowawca, nauczyciel wychowania przedszkolnego

IA – Anna Zochowska - wychowawca, nauczyciel kształcenia zintegrowanego

       Kornelia Baranowska – nauczyciel wspomagający

IB – Beata Kudełka - wychowawca, nauczyciel kształcenia zintegrowanego

IIA – Aleksandra Łyczko - wychowawca, nauczyciel kształcenia zintegrowanego

        Anna Laskowska – nauczyciel wspomagający, pedagog szkolny

        Małgorzata Siemaszko – nauczyciel wspomagający, prowadząca rewalidację

IIB – Bożena Lisowska - wychowawca, nauczyciel kształcenia zintegrowanego

IIC – Joanna Lange - wychowawca, nauczyciel kształcenia zintegrowanego

IID – Bożena Szulc – wychowawca, nauczyciel kształcenia zintegrowanego

IIE – Danuta Męczykowska – wychowawca, nauczyciel kształcenia zintegrowanego

IIF – Grażyna Sieniawska – wychowawca, nauczyciel kształcenia zintegrowanego

IIIA – Kulińska Karolina - wychowawca, nauczyciel kształcenia zintegrowanego

        Aleksandra Kacprzak- Mizerek – nauczyciel wspomagający

IIIB – Magdalena Koszko - wychowawca, nauczyciel kształcenia zintegrowanego

IIIC –  Anna Kowalczyk - wychowawca, nauczyciel kształcenia zintegrowanego

IIID – Iwona Borowiak - wychowawca, nauczyciel kształcenia zintegrowanego

IIIE – Jolanta Felska - wychowawca, nauczyciel kształcenia zintegrowanego

IVA – Anna Dolata – wychowawca, nauczyciel wspomagający, świetlica socjoterapeutyczna

IVB – Agnieszka Gorlak – wychowawca, nauczyciel języka polskiego i świetlicy

IVC – Beata Obłońska – wychowawca, nauczyciel w-f  

VA – Grażyna Konon – wychowawca, nauczyciel wspomagający, nauczyciel j. włoskiego

VB – Ewa Gołaszewska – wychowawca, nauczyciel plastyki, zajęć technicznych i etyki

  Alicja Fortenbach – nauczyciel wspomagający, świetlica socjoterapeutyczna      

VC – Anna Wróblewska – wychowawca, nauczyciel matematyki i informatyki

VIA – Renata Górna  – wychowawca, nauczyciel języka angielskiego

         Edyta Prószyńska – Kołodziejczak – nauczyciel wspomagający

VIB – Sławomir Stankiewicz – wychowawca, nauczyciel w-f, wicedyrektor

VIC – Alicja Pszczolińska – wychowawca, nauczyciel matematyki

 

Tomasz Białkowski – nauczyciel historii i informatyki

Jan Bielawski  – prowadzący gimnastykę gimnastykę korekcyjno- kompensacyjną

Bartosz Bławat – nauczyciel świetlicy

Aneta Bratke – nauczyciel religii

Regina Bukowska- Jopek – nauczyciel muzyki, logopeda

Barbara Chabowska – nauczyciel języka angielskiego

Maciej Duraś – nauczyciel w-f

Anna Ekman – nauczyciel przyrody i świetlicy

Karol Gorlak – nauczyciel świetlicy, prowadzący rewalidację

Agata Hałuszczak – nauczyciel języka polskiego, prowadząca rewalidację

Paulina Heppner – przyroda

Ewelina Iwańska – nauczyciel języka polskiego

Magdalena Jakubowska  – nauczyciel w-f i świetlicy

Dorota Jarzembinska – nauczyciel świetlicy

Emilia Kalinowska –  nauczyciel języka angielskiego

Marta Kalinowska –  nauczyciel języka angielskiego

Michał Kałużyński – nauczyciel języka polskiego, prowadzący rewalidację

Siostra Emmanuela – nauczyciel religii

Karolina Kulińska – nauczyciel świetlicy

Elżbieta Kulka – bibliotekarz

Łukasz Łukaszewski – nauczyciel świetlicy

Justyna Mazurczyk – bibliotekarz

Renata Migdał – prowadząca gimnastykę korekcyjno- kompensacyjną

Magdalena Niemiec – nauczyciel świetlicy

Magdalena Pawłowska – prowadząca rewalidację

Beata  Skoczek– nauczyciel przyrody

Klaudyna Słodkowska – nauczyciel w-f i świetlicy

Aneta Wawrzycka – nauczyciel świetlicy

Michał Wojnowski - nauczyciel w-f i świetlicy

Kamil Żarczyński –  nauczyciel języka angielskiego


 

 

Terminy indywidualnych spotkań z rodzicami w roku szkolnym 2016/2017

 

  1.  

Baranowska Kornelia

wtorek

8.00-8.45

sala 25

  1.  

Białkowski Tomasz

piątek

12.00-12:45

pokój nauczycielski

  1.  

Bielawski Jan

wtorek

13.15-14.00

pokój nauczycielski wf

  1.  

Bławat Bartosz

wtorek

10.30-11.00

pokój nauczycielski wf

  1.  

Borowiak Iwona

piątek

9.50-10.35

pokój nauczycielski

  1.  

Bratke Aneta

środa

12.15-12.45

pokój nauczycielski

  1.  

Bukowska – Jopek Regina

wtorek

13.15-14.00

pokój nauczycielski

  1.  

Chabowska Barbara

czwartek

13.15-14.00

pokój nauczycielski

  1.  

Dolata Anna

środa

12.00-12.45

pokój nauczycielski

  1.  

Duraś Maciej

piątek

12.00-12.45

pokój nauczycielski wf

  1.  

Ekman Anna

środa

10.45-11.30

pokój nauczycielski wf

  1.  

Felska Jolanta

wtorek

8.00-8.45

sala 20

  1.  

Fortenbach Alicja

środa

9.50-10.35

pokój nauczycielski

  1.  

Gorlak Agnieszka

wtorek

16.00-16.45

sala 200

  1.  

Gołaszewska Ewa

wtorek

15.00-15.30

pokój nauczycielski

  1.  

Gorlak Karol

środa

12.00-13.00

pokój nauczycielski wf

  1.  

Górna Renata

wtorek

9.50-10.35

pokój nauczycielski

  1.  

Hałuszczak Agata

czwartek

12.00-12.30

pokój nauczycielski

  1.  

Heppner Paulina

wtorek

8.55-9.40

pokój nauczycielski

  1.  

Iwańska Ewelina

wtorek

8.55-9.40

pokój nauczycielski

  1.  

Jakubowska Magdalena

poniedziałek

9.50-10.35

pokój nauczycielski wf

  1.  

Jarzembińska Dorota

środa

10.00-10.45

świetlica sala 3

  1.  

Kacprzak– Mizerek Aleksandra

czwartek

13.15-14.00

sala 5

  1.  

Kaczmarczyk-Demczak  Agnieszka

środa

8.55-9.40

pokój nauczycielski

  1.  

Kalinowska Emilia

wtorek

8.55-9.40

pokój nauczycielski

  1.  

Kalinowska Marta

wtorek

10.45-11.30

pokój nauczycielski

  1.  

Kałużyński Michał

środa

8.55-9.40

pokój nauczycielski

  1.  

Kieloch Katarzyna

poniedziałek

7.50-8.15

sala 113

  1.  

Konon Grażyna

środa

13:15-14.00

pokój nauczycielski

  1.  

Koszko Magdalena

wtorek

9.50-10.35

pokój nauczycielski

  1.  

Kowalczyk Anna

czwartek

9.50-10.35

pokój nauczycielski

  1.  

Kozłowska Barbara – s. Emmanuela

środa

8.55-9.40

pokój nauczycielski

  1.  

Kudełka Beata

czwartek

9.50-10.35

pokój nauczycielski

  1.  

Kulińska Karolina

środa

17.00-17.45

świetlica sala 3

  1.  

Kulka Elżbieta

czwartek

7.00-7.45

biblioteka

  1.  

Laskowska Anna

środa

15.00-15.45

sala 110

  1.  

Lange Joanna

poniedziałek

10.00-10.35

pokój nauczycielski

  1.  

Lisowska Bożena

piątek

9.50-10.35

pokój nauczycielski

  1.  

Łukaszewski Łukasz

piątek

10.00-10.45

świetlica sala 3

  1.  

Łyczko Aleksandra

wtorek

9.50-10.35

pokój nauczycielski

  1.  

Mazurczyk Justyna

środa

8.00-9.00

biblioteka

  1.  

Męczykowska Danuta

wtorek

12.30-13.00

pokój nauczycielski

  1.  

Migdał Renata

wtorek

10.45-11.30

pokój nauczycielski wf

  1.  

Niemiec Magdalena

środa

15.00-16.00

sala 212

  1.  

Obłońska Beata

poniedziałek

10.45-11.30

pokój nauczycielski wf

  1.  

Pawłowska Magdalena

poniedziałek

9.00-9.45

pokój nauczycielski

  1.  

Prószyńska – Kołodziejczak Edyta

wtorek

10.45-11.30

pokój nauczycielski

  1.  

Pszczolińska Alicja

czwartek

11.30-12.15

pokój nauczycielski

  1.  

Rymarowicz Katarzyna

piątek

7.30-8.00

sala 115

  1.  

Siemaszko Małgorzata

czwartek

13.15-14.00

pokój nauczycielski

  1.  

Sieniawska Grażyna

piątek

9.55-10.30

pokój nauczycielski

  1.  

Skoczek Beata

piątek

8.55-9.40

pokój nauczycielski

  1.  

Słodkowska Klaudyna

piątek

 9.50-10.35

pokój nauczycielski wf

  1.  

Stankiewicz Sławomir

wtorek

14.00-15.00

gabinet 201

         
  1.  

Szulc Bożena

środa

9.50-10.35

pokój nauczycielski

  1.  

Wawrzycka Aneta

wtorek

10.00-10.45

świetlica sala 3

  1.  

Wojnowski Michał

poniedziałek

11.30-12.15

pokój nauczycielski wf

  1.  

Wróblewska Anna

środa

9.50-10.35

pokój nauczycielski

  1.  

Zochowska Anna

poniedziałek

10.45-11.30

sala 25

  1.  

Żarczyński Kamil

czwartek

8.55-9.40

pokój nauczycielski