KONFERENCJE

Jak pracować profilaktycznie z dzieckiem w wieku 13 - 15 lat?

Trzecia z cyklu konferencji „Jak pracować profilaktycznie z dzieckiem w wieku 13  - 15 lat?” odbyła się w sobotę 23 września 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 79 w Gdańsku.

W szkoleniu uczestniczyli nauczyciele szkół: SP 49 (Wrzeszcz), SP 27 (Wrzeszcz) oraz SP 35 (Oliwa).

Jako najciekawsze dla uczestników były panele związane z rozwojem mózgu nastolatków oraz te, które mówiły o uzależnieniach młodych ludzi. Jako jeden z ważnych elementów nauczyciele wskazywali również na prowadzenie wzajemnej komunikacji pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu edukacji ze szczególnym włączeniem do niego rodziców.

W związku z dużym zainteresowaniem tym tematem zapraszamy wszystkich rodziców na konferencję przygotowaną specjalnie dla nich, która odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 79 w Gdańsku w najbliższą środę 27 września 2017r. od godziny 16.30 (czas trwania ok. 3 godzin). Zaproszenie w załączeniu.

Kolejna konferencja dla nauczycieli odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 77 na  Żabiance dla nauczycieli szkół SP 77, SP 89. Serdecznie zapraszamy.

Zdjęcia