CHARYTATYWNIE

Sprawozdanie z akcji „GÓRA GROSZA”

We wtorek, 2 stycznia 2018r. zakończyła się ogólnopolska akcja „GÓRA GROSZA”; organizatorem XVIII edycji jest Towarzystwo Nasz Dom z siedzibą w Warszawie.

Patronat nad akcją objął Minister Edukacji Narodowej.

Nasza szkoła kolejny już raz wzięła udział w tym przedsięwzięciu; akcja zbierania monet trwała od 27 listopada 2017r. do 2 stycznia 2018r. Zbiórce monet towarzyszył Kiermasz świąteczny, który miał miejsce 1 grudnia 2017r.

Celem akcji „Góra grosza” jest zebranie funduszy na różnorodne programy pomocy (m.in. pomoc dla zawodowych rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka, dla istniejących domów dziecka i innych placówek opiekuńczo-wychowawczych, na programy terapeutyczne i nowatorskie programy wychowawcze realizowane w młodzieżowych placówkach wychowawczych).

Zbiórką pieniędzy zajęły się w tym roku dzieci z klasy 0b, 2b i 3f wraz z wychowawcami: p. M. Koszko, p. B. Kudełka i G. Sieniawską.

Wspólnymi siłami zebraliśmy: 3065,53zł. (1832,53zł + kiermasz 1233zł).

szczegółowe zestawienie - tutaj

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które nas wsparły i zapraszamy do udziału w kolejnej akcji za rok.