AKTUALNOŚCI

Patronat Pomorskiej Izby Adwokackiej w zakresie edukacji prawnej

19 września 2017r. Szkoła Podstawowa nr 79 została objęta patronatem Pomorskiej Izby Adwokackiej w zakresie edukacji prawnej.

Nasi uczniowie już w tym semestrze wezmą udział w zajęciach organizowanych przez aplikantów i adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej w ramach "Akcji Młodzież" w programie "Adwokat przydaje się w życiu".

Zaproszeni mecenasi będą w naszej szkole edukować uczniów w zakresie funkcjonowania systemu sprawiedliwości w Polsce, pracy adwokatów, oraz zagadnień prawnych dotyczących młodzieży.

Porozumienie o wzajemnej współpracy podpisali z ramienia szkoły: dyrektor Michał Zapolski- Downar oraz koordynator projektu w szkole p. Mikołaj Wysiecki. W imieniu Pomorskiej Izby Adwokackiej, swoje podpisy złożyli: Pan dziekan mec. Dariusz Strzelecki oraz koordynator projektu mec. Agnieszka Kapała- Sokalska.

Liczymy na owocną współpracę z korzyścią dla naszych uczniów.

Zdjęcia